Новини

Чому варто вибирати ресторан в готелі Олімпік

Бажаєте добре провести час і смачно поїсти в цікавому містечку в центрі Києва? Або організувати святкування дня народження, весілля або корпоративу в кращому банкетному залі столиці? Тоді запрошуємо Вас в затишний ресторан, який знаходиться в приміщенні готелю Олімпік. Гостинна атмосфера закладу, смачна кухня та професійне обслуговування гарантовано залишать приємне враження надовго, і Ви ще не раз захочете відвідати наш ресторан.

Готель Олімпік пропонує своїм відвідувачам великий вибір найсмачніших страв української та європейської кухні. Щодня з 7:00 ранку і до 11:00 діє спеціальне меню сніданків для проживаючих в готелі Олімпік, а також інших відвідувачів. Також є можливість обговорити індивідуальне меню під конкретний захід (наприклад, тематичний фуршетний стіл або дитячий день народження). Адміністрація готелю ретельно стежить за тим, щоб всі страви готувалися виключно зі свіжих, високоякісних і екологічно чистих продуктів.

До зручності відвідувачів ресторан розділений на дві окремі зони. Зокрема, крім основного залу, гості можуть розташуватися на комфортабельній відкритій терасі, яка працює в теплу пору року. Свіже повітря і гарний вид на центр міста вдало доповнять смачний сніданок, ситний обід або ж романтичну вечерю в нашому ресторані.

Організація заходів в ресторані готелю Олімпік

Готель Олімпік – це досить атмосферний заклад, в якому можна не тільки забронювати номер для тимчасового проживання в столиці, а й приємно провести час з друзями, рідними, колегами та бізнес-партнерами. Завдяки вдалому розташуванню готелю, красивому інтер’єру і вишуканою кухні, готель регулярно проводить такі заходи, як:

весілля в банкетному залі ресторану;
виїзні весільні церемонії на відкритій терасі;
тематичні, романтичні, дитячі та весільні фотосесії;
святкування ювілеїв, річниць, іменин і днів народження;
дитячі свята;
випускні вечори;
корпоративи;
тематичні вечірки;
презентації (також готель Олімпік пропонує до послуг гостей обладнаний конференц-зал);
фуршети;
кава-брейки;
бізнес-ланчі;
бізнес-вечері і т.п.
Одночасно готель Олімпік в своєму ресторані може розмістити 40 осіб – якщо це банкет або 60 чоловік – якщо це фуршет. Як свідчить практика, саме на таку кількість гостей найчастіше і організовуються заходи. Таким чином, готель Олімпік пропонує Вам оптимальний по місткості банкетний зал.

Після приємно проведеного банкету або вечірки гості можуть розташуватися в комфортабельних номерах готелю, що є додатковою перевагою на користь вибору нашого ресторану. До Ваших послуг готель Олімпік надає 65 сучасних номерів різних категорій, серед яких – стандартні, покращені, делюкс і люкс.

Великий досвід організації урочистостей різної складності і тематики, а також злагоджена робота всієї команди дозволяють нам оперативно і на найвищому рівні організовувати і проводити для своїх гостей різні заходи.

Для попереднього замовлення весілля, банкету чи іншого свята в нашому ресторані, а також додаткового обговорення всіх деталей його проведення звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті готелі Олімпік або ж приходьте безпосередньо в ресторан.

Готель Олімпік подбає про те, щоб Ваше свято стало яскравим і запам’ятовуючим подією!


Розповісти в соц. мережах: